займ на карту онлайн

Lunch bag, czyli torba na drugie śniadanie i nie tylko

Lunch bag, czyli torba na drugie śniadanie i nie tylko

Mój Ślubny zażyczył sobie, bym uszyła mu torbę na drugie śniadanie, a właściwie na wszystkie posiłki, które je w pracy. Zadanie zdawałoby się proste, szczególnie, że wymagania niewielkie. Ma być sztywny i nie bardzo kolorowy (to sobie sama dopowiedziałam).

Obecnie od drzwi mieszkania do samochodu i od samochodu do biura nosi te pudełeczka i słoiczki wypełnione delikatesami w reklamówce jednorazowej z logo popularnego marketu. Sam fakt, że to mało stylowe mu absolutnie nie przeszkadza. Problemem jest jednak to, że w reklamówce te wszystkie pudełeczka, słoiczki i pakuneczki latają jak chcą. I choć teoretycznie są superszczelne (jak zapewniają producenci), to nie raz i nie dwa, przytrafia się wyciek. Zamówienie było proste. Ma być sztywne i ma się tam wszystko zmieścić. Wszystko, czyli prócz całodziennych posiłków, jeszcze to, co nie zmieściło się do torby na laptopa. Nie szukałam wzoru długo, tylko skorzystałam z tego, który lubię i szyję najczęściej. Poszerzyłam dno i odrobinę skróciłam wysokość. I tak powstał lunch bag.

Torba, jak widać na obrazku, stoi z własnej woli, czyli sztywna jest wystarczająco. Usztywniłam ją siatką podtynkową z włókna szklanego, którą kupiłam w markecie budowlanym. I nie polecam takiego rozwiązania. Wprawdzie zadanie swoje spełnia, i nie pogrubia torebki jak pianka, jednak włókno szklane paskudnie wbija się palce i odbiera tym samym całą przyjemność szycia. Na wypróbowania czeka podobna siatka, tyle że plastikowa. Liczę, że dzieki niej usztywnianie torebki stanie wiele przyjemniejsze i łatwiejsze.

Lunch bag Ślubnego, wygląda jak widać.

A jak Wam podoba się taki pomysł?

Udostępnij:

1 Comment

  1. Torba jest genialna. Szukam właśnie pomysłu na taką usztywnianą, myślałam o piance właśnie, ale nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie. Ta garni-torba mnie zachwyca.

    Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>