займ на карту онлайн

Nowy rok, nowy projekt

Nowy rok, nowy projekt

Wracam do Was. W ostatnim czasie w Pracowni SHU powstawały głównie czapki, kominy, znów czapki, a w przerwach opaski. Cieszę się, że Mikołaj przygotowując prezenty pod choinkę myślał także o bezpieczeństwie obdarowywanych. Czas świąteczny jednak za nami. A w Pracowni nowe projekty. Nie zrywam jednak z dobrą tradycją odblasków. Tym razem pojawią się one na torbach.

A torby to niebanalne (przynajmniej taki był zamysł), ekologiczne, bo recyklingowe, duże i wygodne. Na tyle trwałe i estetyczne, że można je nanosić na co dzień jako torebki, a na tyle duże, by dobrze sprawdzały się na zakupach Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Prototyp wygląda tak:

Zielona1 (Medium)Zielona2 (Medium)Zielona4 (Medium)Zielona 3 (Medium)

Torby powstała z męskiej wełnianej marynarki. Kolor zdecydowanie intensywniejszy niż na zdjęciu – soczyście zielony. Lekko usztywnione. W środku bawełniana podszewka. Zapinane na zatrzask. Wewnątrz dodatkowa kieszonka “na portfel”. Wymiary to około 40 cm wysokość, 30 cm szerokość i 8 cm głębokość i są raczej spowodowane wielkością marynarki niż konkretnego planu. I oczywiście odblask na klapie kieszeni, by bezpieczeństwu stało się za dość. Różnią się wykończeniem. Jeśli macie w szafie nieschodzoną wełnianą marynarkę, to polecam taki uszytek. Jeśli wolicie gotowe, to zapraszam do sklepu. Kolejne będą się pojawiać w miarę jak będę uzupełniać zapas materiałów – a to niestety jest już zależne od zasobności pobliskich secondhandów.

A to już kolejna torba, jeszcze przed uszyciem:SAM_2693 (Medium)

Udostępnij:

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>